Plan Łodzi
Historia Łodzi
Ciekawe strony
Pamiątki i książki
o Łodzi
Galeria
Urząd Miasta Łodzi Łódź Turystyczna
 
 

IV edycja festiwalu Zielone Smaki Łodzi. AWANGARDA NA TALERZU (12-15 października)

Dodano dnia 07.10.2017

IV edycja festiwalu Zielone Smaki Łodzi. AWANGARDA NA TALERZU

W dniach 13-15 października szykuje się prawdziwa roślinna uczta - IV edycja festiwalu Zielone Smaki Łodzi. W tym roku impreza odbędzie w się pod hasłem "Awangarda na talerzu". W planach m.in. konkurs festiwalowy z udziałem kilkunastu restauracji i kawiarni, warsztaty kulinarne z szefem kuchni restauracji U Kretschmera, warsztaty wegańskiego sushi, spotkanie z wegańskim lekarzem.
Finał festiwalu uświetni koncert zespołu Hańba.

Zielone Smaki Łodzi to największa w Łodzi i jedna z największych w Polsce imprez poświęconych kuchni roślinnej. Przez trzy dni łódzcy restauratorzy wspinają się na wyżyny swych kucharskich talentów, by zaserwować festiwalowej publiczności niepowtarzalne wegańskie potrawy w kategorii dania głównego lub deseru. Amatorzy niebanalnych doznań kulinarnych krążą zaś od lokalu do lokalu i w internetowym plebiscycie głosują na swoje ulubione przysmaki. Wydarzeniu towarzyszą warsztaty i spotkania ze znawcami kuchni roślinnej i nie tylko.

W tym roku zapraszamy na:

- emocjonujący KONKURS FESTIWALOWY, w którym najlepsze łódzkie lokale specjalnie dla Was przygotują przepyszne, kolorowe dania i desery w kuszącej festiwalowej cenie: 12 zł za danie główne i 8 zł za deser.

Program.
www.zielonesmakilodzi.wordpress.com/about/program/

Wykaz festiwalowych kawiarni i restauracji
www.zielonesmakilodzi.wordpress.com/festiwalowe-kawiarnie-i-restauracje/

Źródło: www.facebook.com/pg/zielonesmakilodzi/about/?ref=page_internal