Plan Łodzi
Historia Łodzi
Ciekawe strony
Pamiątki i książki
o Łodzi
Galeria
Urząd Miasta Łodzi Łódź Turystyczna
 
 

Targi Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji

Dodano dnia 21.09.2017

Targi Medycyny Fizykalnej i  Rehabilitacji to jedno z najważniejszych wydarzeń branży medycznej w Europie.  Podczas 25 edycji swoją ofertę zaprezentuje 224 wystawców z całego świata. Organizatorzy targów spodziewają się, że wśród ponad 7000 zwiedzających ponad połowę będą stanowili specjaliści z różnych dziedzin. Będą to między innymi: lekarze, fizjoterapeuci, dyrektorzy placówek medycznych, przedstawiciele ośrodków odnowy biologicznej i sanatoriów. Wielu z nich weźmie udział w towarzyszących targom konferencjach, seminariach i wydarzeniach oraz Kongresie Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji.

–  Nasza wystawa to największy przegląd produktów i rozwiązań zaprojektowanych z myślą o osobach wymagających opieki. Pokazujemy, że niepełnosprawni mają do dyspozycji nowoczesny sprzęt‚ który ułatwia im codzienne życie – mówi Paweł Babij – prezes spółki Interservis.

Podczas targów Rehabilitacja prezentowane będą najnowsze urządzenia wspomagające diagnozowanie‚ leczenie i rehabilitację. Wystawcy pokażą kilkadziesiąt premierowych produktów: sprzęt i  wyposażenie dla ośrodków rehabilitacji, sanatoriów, uzdrowisk, centrów medycyny sportowej oraz gabinetów medical spa.

Odwiedzający targi będą mogli zdobyć informacje o możliwych formach wsparcia, dofinansowaniach i programach pomocowych dla osób z problemami zdrowotnymi. Dodatkowo wszyscy chętni będą mogli poddać się bezpłatnym badaniom i porozmawiać ze specjalistami z zakresu: rehabilitacji kardiologicznej, badań postawy i równowagi czy laseroterapii.

Godziny otwarcia:

Czwartek (21 września) - 10:00 - 17:00
Piątek (22 września) - 10:00 - 17:00
Sobota (23 września) - 10:00 - 15:30

Ceny biletów:
osoby niepełnosprawne wraz z opiekunem - wstęp bezpłatny po odebraniu zaproszenia z kasy
normalny - 30 zł (nie wymaga rejestracji)
ulgowy - 20 zł (emeryci, studenci oraz zwiedzający po zarejestrowaniu)
jednodniowa karta wstępu – 25 zł
dwudniowa karta wstępu – 40 zł

Źródło: www.rehabilitacja.interservis.pl