Plan Łodzi
Historia Łodzi
Ciekawe strony
Pamiątki i książki
o Łodzi
Galeria
Urząd Miasta Łodzi Łódź Turystyczna
 
 

Dni Otwarte Funduszy Europejskich (18 - 21 maja)

Dodano dnia 16.05.2017

Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE) to największe wydarzenie prezentujące projekty zrealizowane dzięki unijnemu dofinansowaniu. To setki wydarzeń i tysiące odwiedzających, którzy przez cztery dni mogą skorzystać z szerokiej gamy propozycji spędzenia wolnego czasu w całym kraju.

A wszystko dzięki beneficjentom, którzy otwierają drzwi swoich projektów, oferują zniżki, darmowe wejścia lub po prostu prezentują pomysły zrealizowane dzięki środkom unijnym.

Do tegorocznej edycji akcji zgłosiło się około 800 podmiotów z całej Polski. To co najbardziej przyciąga w DOFE to możliwość zobaczenia miejsc na co dzień niedostępnych, np. zaplecza teatrów, lotnisk, a nawet stacji uzdatniania wody czy oczyszczalni ścieków. DOFE to jedyna okazja, żeby zobaczyć jak powstaje energia z odpadów Białymstoku czy zobaczyć co się dzieje za sceną Teatru Powszechnego w Łodzi.

Źródło tekstu: https://dniotwarte.eu/o-akcji

W ramach tegorocznej akcji będzie można odwiedzić w Łodzi m.in.: Teatr Powszechny, EC-1, Teatr Wielki, Muzeum Sztuki czy zaplecze ŁKA. Więcej o łódzkich wydarzeniach w ramach DOFE na https://dniotwarte.eu/szukaj/?woj=5&miejscowosc=%C5%81%C3%B3d%C5%BA&od=0&do=0