Plan Łodzi
Historia Łodzi
Ciekawe strony
Pamiątki i książki
o Łodzi
Galeria
Urząd Miasta Łodzi Łódź Turystyczna
 
 

"Iluzjoniści: Pierwsze starcie" - 4, 5, 11 i 12 marca (namiot widowiskowy przy C.H. Tulipan)

Dodano dnia 01.03.2017

Nowatorski format, który tworzy historię polskiego showbusinessu. Spektakl spina artystyczna klamra, która wprowadzi widza do tajemniczego, a przez to niezwykle interesującego świata jego bohaterów.

Piątka iluzjonistów - Silver, Prince, Mr. Freak, AryMan i Gambit - należących do czołówki adeptów tej sztuki udowodni, że nic nie jest takim, na jakie wygląda. Na dwie godziny zabiorą Widza w podróż do jego wnętrza i złamią wszelkie kanony logiki. Bo to show, którego nie można logicznie wytłumaczyć…

Producentem spektaklu jest Kamil Zalewski, którego ambicją jest dostarczenie widzom rozrywki na światowym poziomie.

Iluzjoniści to spektakl adresowany do całej rodziny, skonstruowany tak, aby doskonale bawili się na nim zarówno dorośli, jak i dzieci.

Dzięki Iluzjonistom polscy widzowie będą mieli okazję zobaczyć największe, niewykorzystywane dotąd w Polsce iluzjonistyczne rekwizyty, a wśród nich 8 metrowe wiertło, czy autentycznych rozmiarów wirnik silnika samolotu odrzutowego…

 Premiera ogólnopolskiej trasy Iluzjonistów odbędzie się 4 marca w Łodzi. Spektakle wystawiane będą w namiocie widowiskowym obok CH Tulipan (al. Piłsudskiego 94) przez dwa kolejne weekendy:
- sobota (4 marca), godz. 15.00 i 19.00
- niedziela (5 marca), godz. 14.00 i 18.00
- sobota (11 marca), godz. 15.00 i 19.00
- niedziela (12 marca), godz. 14.00 i 18.00

 

Źródło: www.iluzjonisci.com/